
| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 vCPU (Type A, 2667MHz, 1024MB) | 1 x 2.6GHz | 1 GB | 3,56 € | 4.8 | Zobacz plan | ||
| MineCraft Server 4GB | 4 rdzenie | 4 GB | 24,95 € | 4.8 | Zobacz plan |
Poniżej znajdziesz zestawienie najlepszych dostawców hostingu serwerów CS2 pod względem wydajności, stabilności działania, niskiego pingu oraz jakości wsparcia technicznego. Sprawdź je i wybierz hosting CS2, który zapewni płynną i stabilną rozgrywkę dla Twojej społeczności.

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 vCPU (Type A, 2667MHz, 1024MB) | 1 x 2.6GHz | 1 GB | 3,56 € | 4.8 | Zobacz plan | ||
| MineCraft Server 4GB | 4 rdzenie | 4 GB | 24,95 € | 4.8 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Game Panel 2 | 2 rdzenie | 8 GB | 7,61 € | 5.0 | Zobacz plan | ||
| Game Panel 4 | 4 rdzenie | 16 GB | 11,22 € | 5.0 | Zobacz plan | ||
| Game Panel 8 | 8 rdzeni | 32 GB | 22,44 € | 5.0 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minecraft Single | 2 x 4GHz | 1 GB | 2,84 € | 4.6 | Zobacz plan | ||
| Minecraft Double | 2 x 4GHz | 2 GB | 5,69 € | 5.0 | Zobacz plan | ||
| Minecraft Triple | 3 x 4GHz | 3 GB | 8,54 € | 4.7 | Zobacz plan |
| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 Slots | - | 2,66 € | 5.0 | Zobacz plan | |||
| VPS 10 SLOTS | 1 rdzeń | 1 GB | 4,90 € | 5.0 | Zobacz plan | ||
| 24 Slots | 1 rdzeń | 1 GB | 11,80 € | 5.0 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VPS S+ | 1 rdzeń | 2 GB | 1,78 € | 4.7 | Zobacz plan | ||
| VPS M+ | 4 rdzenie | 4 GB | 3,56 € | 4.7 | Zobacz plan | ||
| VPS L+ | 6 rdzeni | 8 GB | 5,35 € | 4.7 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Slice | 1 rdzeń | 2 GB | 2,67 € | 4.4 | Zobacz plan | ||
| 4 Slices | 2 rdzenie | 8 GB | 10,69 € | 4.4 | Zobacz plan | ||
| 8 Slices | 4 x 2GHz | 16 GB | 21,38 € | 4.4 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domains | Nieograniczona | - | 0,88 € | 4.2 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| .COM price for 1 year | Nieograniczona | - | 6,05 € | 4.5 | Zobacz plan | ||
| .ORG price for 1 year | Nieograniczona | - | 7,55 € | 4.5 | Zobacz plan | ||
| .NET price for 1 year | Nieograniczona | - | 11,12 € | 4.5 | Zobacz plan |
Tak, serwery CS2 wspierają mody, umożliwiając graczom dostosowanie rozgrywki przy użyciu wtyczek, skórek i nowych trybów gry. Mody można instalować za pomocą narzędzi społecznościowych, takich jak SourceMod lub innych rozszerzeń po stronie serwera. Jednak zawsze należy sprawdzić kompatybilność z aktualizacjami oraz zabezpieczeniami anty-cheat.
Aby zminimalizować opóźnienia, wybierz dostawcę hostingu gier z centrami danych znajdującymi się blisko Twojej bazy graczy. Dostosuj ustawienia serwera, ograniczając niepotrzebne wtyczki, zmieniając częstotliwość odświeżania i zapewniając odpowiednią przepustowość łącza. Dedykowany VPS lub Game Server Hosting z szybkim magazynowaniem SSD również przyczyniają się do poprawy wydajności.
Darmowy hosting CS2 jest dostępny, jednak wiąże się z ograniczeniami, takimi jak obniżona wydajność, ograniczone możliwości personalizacji i krótszy czas działania. Aby zapewnić stabilne oraz bezproblemowe działanie, warto zainwestować w płatny hosting CS2, oparty na niezawodnej infrastrukturze i profesjonalnym wsparciu.
Liczba graczy zależy od konfiguracji serwera i przydzielonych zasobów. Domyślnie większość serwerów CS2 obsługuje 10–20 graczy, jednak większe serwery CS2 mogą pomieścić aż do 64 graczy przy odpowiedniej konfiguracji hostingu. Zwiększenie liczby graczy może wymagać dodatkowego CPU i RAM, aby utrzymać płynną pracę.