
| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KVM 1 | 50 GB | 1 rdzeń | 4 GB | 4,75 € | 5.0 | Zobacz plan | |
| KVM 2 | 100 GB | 2 rdzenie | 8 GB | 6,58 € | 5.0 | Zobacz plan | |
| KVM 4 | 200 GB | 4 rdzenie | 16 GB | 9,50 € | 4.4 | Zobacz plan |
OpenClaw AI zostało zaprojektowane, aby działać na infrastrukturze, którą kontrolujesz. Nasi eksperci przeanalizowali najlepszych dostawców hostingu VPS dla OpenClaw, koncentrując się na prywatności, wydajności, kompatybilności systemów operacyjnych i stabilnych zasobach dla zadań automatyzacyjnych.

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KVM 1 | 50 GB | 1 rdzeń | 4 GB | 4,75 € | 5.0 | Zobacz plan | |
| KVM 2 | 100 GB | 2 rdzenie | 8 GB | 6,58 € | 5.0 | Zobacz plan | |
| KVM 4 | 200 GB | 4 rdzenie | 16 GB | 9,50 € | 4.4 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virtual Server M | 120 GB | 4 rdzenie | 4 GB | 3,44 € | 3.2 | Zobacz plan | |
| Virtual Server L | 240 GB | 6 rdzeni | 8 GB | 5,16 € | 2.6 | Zobacz plan | |
| Virtual Server XL | 480 GB | 8 rdzeni | 16 GB | 9,47 € | 1.9 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 vCPU (Type A, 2667MHz, 1024MB) | 20 GB | 1 x 2.6GHz | 1 GB | 3,44 € | 4.8 | Zobacz plan | |
| 1 vCPU (Type A, 2667MHz, 2048MB) | 20 GB | 1 x 2.6GHz | 2 GB | 5,16 € | 4.9 | Zobacz plan | |
| 2 vCPU (Type A, 5333MHz, 2048MB) | 30 GB | 2 x 2.65GHz | 2 GB | 10,33 € | 4.9 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 GB | 20 GB | 1 rdzeń | 1 GB | 3,44 € | 4.1 | Zobacz plan | |
| 2 GB | 50 GB | 2 rdzenie | 2 GB | 12,05 € | 4.1 | Zobacz plan | |
| 4 GB | 80 GB | 4 rdzenie | 4 GB | 25,82 € | 4.1 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spark | 40 GB | 1 rdzeń | 1 GB | 3,18 € | 4.9 | Zobacz plan | |
| Flux | 80 GB | 2 rdzenie | 4 GB | 4,46 € | 4.9 | Zobacz plan | |
| Fusion | 160 GB | 4 rdzenie | 8 GB | 9,24 € | 4.9 | Zobacz plan |
| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitcoin VPS | 30 GB | 1 rdzeń | 1 GB | 4,13 € | 4.9 | Zobacz plan | |
| VPS Business | 50 GB | 2 x 2.7GHz | 2 GB | 7,32 € | 4.8 | Zobacz plan | |
| Basic Windows VPS | 50 GB | 1 rdzeń | 2 GB | 10,16 € | 5.0 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NVMe 2 | 50 GB | 1 rdzeń | 2 GB | 4,04 € | 4.5 | Zobacz plan | |
| NVMe 4 | 100 GB | 2 rdzenie | 4 GB | 8,17 € | 4.5 | Zobacz plan | |
| NVMe 8 | 200 GB | 4 rdzenie | 8 GB | 11,18 € | 4.5 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Unmanaged Linux Server-D4 | 80 GB | 2 rdzenie | 4 GB | 8,61 € | 4.8 | Zobacz plan | |
| Unmanaged Windows Server-D4 | 80 GB | 2 rdzenie | 4 GB | 12,91 € | 4.8 | Zobacz plan | |
| Unmanaged Linux Server-D8 | 160 GB | 4 rdzenie | 8 GB | 17,21 € | 4.8 | Zobacz plan |

| Nazwa planu | Przestrzeń dyskowa | CPU | RAM | System operacyjny | Cena | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| .COM price for 1 year | Nieograniczona | - | 5,84 € | 4.5 | Zobacz plan | ||
| .ORG price for 1 year | Nieograniczona | - | 6,44 € | 4.5 | Zobacz plan | ||
| .NET price for 1 year | Nieograniczona | - | 10,74 € | 4.5 | Zobacz plan |

Podstawowa wiedza o serwerach pomaga, szczególnie w przypadku niezarządzanych VPS. Zarządzany hosting VPS lub dostawcy z przyjaznymi panelami kontrolnymi mogą zmniejszyć złożoność.
Tak. Hosting VPS zapewnia zasoby i trwałe połączenia potrzebne do integracji wielokanałowej, w tym WhatsApp, Slack, Discord i wiele innych.
VPS jest zazwyczaj droższy, ale zapewnia dedykowane zasoby, lepszą wydajność i pełną kontrolę nad przepływami pracy AI, których hosting współdzielony nie może zaoferować.
Tak. OpenClaw VPS obsługuje wielu dostawców AI, a niektóre hosty, takie jak te oferujące Nexos AI Credits, upraszczają integrację bez osobnych kluczy API.
Hosting VPS jest skalowalny. Możesz zwiększać zasoby CPU, RAM i pamięci masowej w miarę wzrostu wykorzystania, zapewniając spójną wydajność dla OpenClaw.